GfxStrike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa te joci joc de wii pe pc ............

3 participanți

In jos

Cum sa te joci joc de wii pe pc ............ Empty Cum sa te joci joc de wii pe pc ............

Mesaj  SH@RK Vin Mar 27, 2009 5:21 pm

In acest tutorial va voi invata cum sa va jucati jocuri de wii pe pc cu ajutorul unui emulator ...
Emulatorul se numeste Dolphin sil veti lua de aici

Jocul (doar asta lam probat si merge ....) , e pe 5 parti .... si il veti lua de partea 1 partea 2 partea 3 partea 4 partea 5 jocul se numeste naruto gekitou ninja taisen 4 .........

bun dezarhivati dolphin ... unde vreti voi ... downladati jocurile ....

Acum alegeti toate 5 arhive de la joc si le extractati intr-un folder ... (neaparat intr-un folder!!!) La extragere va va cere o parola ... (parola este www.ndcgaming.net ) asa .. si dupa ce ati extras jocu intr-un folder ... intrati in dolphin dati dupblu click pe oricare din ambele openinguri .. alea .exe .. si o sa va arate sus No iso was found ...
si sub asta zice ceva cu dublu click ... dati dublu click si va duceti la folderu unde ati extras isoul si alegetil (alegeti folderul nu isoul !!!!!) bun acu o sa va apara acolo unde era cu dublu click o imagine cu jocu mai micuta .... dati click pe ea si dupa aia dati play ... uitati si un filmulet facut de mine azi https://www.youtube.com/watch?v=JbvTI6TjR84 (P.s pastrati arhiva de la dolphin ca o sa va mai dea erori... si il stergeti il dezarhivati din nou si bagati iara jocu ..) (Poze nam mai pus ca mam grabit .... :|) Si ink ceva .... degeaba incercati daca aveti pcul slab .... va trebuie minim 2 gb sa va mearga cat de cat fpsurile .... Lasati reply daca ati incercat si dac va mers sau daca nu va mers ....
SH@RK
SH@RK


Sus In jos

Cum sa te joci joc de wii pe pc ............ Empty Re: Cum sa te joci joc de wii pe pc ............

Mesaj  PlAyBoYkid Vin Mar 27, 2009 7:51 pm

ram 2gb???
PlAyBoYkid
PlAyBoYkid
Admin
Admin


Sus In jos

Cum sa te joci joc de wii pe pc ............ Empty Re: Cum sa te joci joc de wii pe pc ............

Mesaj  N!K3 Vin Mar 27, 2009 8:00 pm

Poi si normal
N!K3
N!K3
Admin
Admin

Status : Numaru meu de tel e:0720688570

Sus In jos

Cum sa te joci joc de wii pe pc ............ Empty Re: Cum sa te joci joc de wii pe pc ............

Mesaj  PlAyBoYkid Vin Mar 27, 2009 8:00 pm

io am 1 gb oare imi merg???
PlAyBoYkid
PlAyBoYkid
Admin
Admin


Sus In jos

Cum sa te joci joc de wii pe pc ............ Empty Re: Cum sa te joci joc de wii pe pc ............

Mesaj  N!K3 Vin Mar 27, 2009 8:02 pm

Da o sa iti mearga dar in reluare
P.S:Gata cu offtopic sau warn
N!K3
N!K3
Admin
Admin

Status : Numaru meu de tel e:0720688570

Sus In jos

Cum sa te joci joc de wii pe pc ............ Empty Re: Cum sa te joci joc de wii pe pc ............

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum