GfxStrike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aici Invetzi cum sa iti modifici steamul

In jos

Aici Invetzi cum sa iti modifici steamul Empty Aici Invetzi cum sa iti modifici steamul

Mesaj  N!K3 Sam Mar 28, 2009 8:19 am

In primul rand am auzit pe mess multi copii care siau cumparat steam si vor sa sil modifice ...
1.backround
2.Scrisul din consola
3.multe altele ..


Primul lucru este
Backroundul ..ca sa il modificati descarcati ACEST fisier ..
dupa ce lati descarcat mai aveti nevoie de acest PROGRAM cu care va creati backroundurile ..
acuma fisierul resource.rar care tocmai lati descarcat il extrageti in Quote:
C:\Program Files\Steam\steamapps\NUMELE DE LA CONTUL VOSTRU\counter-strike\cstrike



dupa ce lati extras dublu click pe el si va va aparea mai multe fisiere exact ca in imagine
Aici Invetzi cum sa iti modifici steamul Steam

...dupa
ce ati ales poza care vreti sa o aveti ca backround o transformati cu
programul cake si care este foarte usor de folosit ..dupa ce ati
introdus poza in program ii dati save in Quote:
C:\Program Files\Steam\steamapps\NUMELE DE LA CONTUL VOSTRU\counter-strike\cstrike\resource\backround


unde va va aparea ceva cu YES or NO unde selctati YES ...
acuma vati creat bacroundul ..

pentru modificarea scrisului din consola intrati aici
dupa
ce ati downloadat fisierul intrati in el si veti vedea ce aveti de
modificat ...toate explicatile sunt acolo ..dupa ce lati modificat
intrati in Quote:
C:\Program Files\Steam\steamapps\NUMELE DE LA CONTUL VOSTRU\counter-strike\cstrike

unde il copiati ..dupa ce lati copiat acolo intrati iarasi in fisier si adaugati dupa toate randurile Quote:
exec config.cfg



modificarea meniului ...
Quote:
New Game
Find Server
quit


sper ca ati inteles la ce ma refer ..daca doriti sa modificati aceste lucruri intrati in Quote:
C:\Program Files\Steam\steamapps\NUMELE DE LA CONTUL VOSTRU\counter-strike\cstrike\resource\GameMenu.res


daca nu va descurcati puteti lua acest GameMenu.res care este tradus de mine ... il downloadati de aici care il bagati in Quote:
C:\Program Files\Steam\steamapps\NUMELE DE LA CONTUL VOSTRU\counter-strike\cstrike\resource



acesta este un mic tutorial despre clienti STEAM care nu stiu sa isi modifice jocul lor ..
tutorial facut 100% copiat de mine ..
Am acordul lui "L@UR" de pe extreamcs si pot lua tutoriale

SPER ca am fost de ajutor ..
N!K3
N!K3
Admin
Admin

Status : Numaru meu de tel e:0720688570

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum